Tanie loty – przydatne narzędzia internetowe część I

Tanie loty - wyszukiwarki internetowe
Tanie loty – narzędzia internetowe

Dzisiaj rozpoczynam serię artykułów prezentującą narzędzia dostępne w Internecie do zakupu biletów lotniczych.

Jeżeli jesteś użytkownikiem, który tak jak ja, sam lubi planować swoje wyprawy, albo chciałbyś rozpocząć tą niesamowitą przygodę, ta seria jest dla Ciebie.

Nie bez przyczyny mój blog nazywa się Bez Biura Podróży 🙂

Chciałbym z góry zaznaczyć, że nie jest to reklama żadnej ze stron, tylko wynik moich obserwacji.

Serwisów pośredniczących w sprzedaży biletów jest mnóstwo. Jedne bardziej, drugie mniej ciekawe. Jednak pewne rozwiązania są po prostu przydatne i skracają czas dostępu do informacji, których poszukujemy, czyli tanich biletów lotniczych.

To czy kupujemy na stronie przewoźnika czy od pośrednika, nie ma większego znaczenia, ważne, aby osiągnąć cel, który sobie założyliśmy, czyli tani bilet.

Pierwszym z portali które opiszę jest skyscanner.pl

Prezentuję go w tym artykule, ponieważ sama wyszukiwarka zawiera bardzo przydatne narzędzie dla takich ludzi jak my – pasjonatów podróżowania bez znaczenia gdzie, byle tanio 🙂
Wybierając miasto wylotu, pole „Z”, w polu „Do” wpiszmy „wszędzie”, oraz oznaczymy w kalendarzu interesujący nas termin.

narzedzie-1System automatycznie wyświetli nam listę krajów, chronologicznie od najniższej ceny, tak jak na listingu poniżej:

narzedzie-2Wystarczy wybrać interesujący nas kraj, miasto, oraz miejsce wylotu, aby otrzymać kalendarz z zadeklarowanym miesiącem i cenami, np:

narzedzie-3Narzędzie jest szybkie i przyjazne, dzięki czemu znacznie ułatwia odnalezienie interesujących nas informacji.

Niestety zdarzają się błędy i prezentowane ceny mogą okazać się niezgodne z prawdą, jednak uważam, iż na taką mnogość kierunków, stosunek jest nieznaczący.

 

Na koniec opis właścicieli produktu:

O Skyscannerze

Skyscanner to globalny lider wśród turystycznych wyszukiwarek internetowych, udostępniający natychmiastowe porównania milionów lotów ponad tysiąca linii, a także wypożyczalni samochodowych i hoteli.

Dzięki licznym opcjom wyszukiwania Skyscannera możesz przeglądać ceny z całego miesiąca lub nawet roku, co pozwala na znalezienie najlepszej dostępnej oferty. Rezerwacji dokonuje się bezpośrednio u przewoźnika lub w biurze podróży, co oznacza gwarancję najniższej ceny i brak dodatkowych opłat.Działamy w obszarze podróży od 10 lat i pracownicy w naszych biurach w Wielkiej Brytanii, Singapurze, Pekinie, Shenzhen, Miami i Barcelonie reprezentują ponad 30 narodowości. W każdym miesiącu odwiedza nas ponad 60 mln osób, które – używając ponad 30 języków – z naszą pomocą znajduje loty; mamy nadzieję, że pomożemy także Tobie!
Źródło: skyscanner.pl/aboutskyscanner.aspx

Wielu tanich lotów!! 🙂

 


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.