Krótki życiorys

marcin-ganski

Cześć! Mam na imię Marcin

Moje motto:

„Dużo za relatywnie mało”

W dobie tanich linii lotniczych, można zdecydowanie łatwiej dostać się z punktu A do punktu B, niż to było kiedyś. Siatki połączeń są coraz ciekawsze, a i dosyć zacofana polska, jeżeli chodzi o lotniska, kierunki podróżowania, zaczyna rozkwitać. Więc dlaczego by z tego nie korzystać ?

Ale wróćmy do początku…

Pasją podróżowania zarazili mnie moi rodzice, którzy starali się w miarę możliwości pokazać mi piękno otaczającego nas świata. Od najmłodszych lat poznawałem różne regiony polski, głównie południowo – zachodnie.
Kolejnym etapem w moim życiu podróżniczym były wyjazdy na spotkania młodzieży Taize w Hamburgu, Genewie oraz Brukseli. Oprócz sfery duchowej, można było poznać ciekawe zakątki Europy. Podczas całej wyprawy odwiedzaliśmy różne miejsca, które związane były z góry zaplanowanym planem podróży.

Od 2009 roku, w przemierzaniu niezliczonej ilości kilometrów, zaczęła towarzyszyć mi moja dziewczyna, a aktualnie żona Marta. Można powiedzieć, że jestem winny i z pełną odpowiedzialnością biorę na siebie jej uzależnienie, które spowodowałem, uzależnienie takie jak moje, poznania jak najwięcej miejsc na świecie. Myślę, że mi wybaczy 🙂

Podsumowując, zwiedzać świat można na prawdę za niewielkie pieniądze. Pisząc tego bloga, postaram się Wam pomóc w realizacji własnych marzeń związanych z podróżowaniem.
Jeżeli informacje tutaj zawarte pomogą chociaż jednej osobie, to myślę, że będzie to największa nagroda.

Potrzebujesz pomocy? Pisz: mganski@bezbiurapodrozy.eu

Miłej lektury 🙂

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.