Marzysz o tym, aby zostać pilotem?

Latanie zawsze mnie pasjonowało. Odkąd pamiętam, chciałem zostać pilotem. Niestety z różnych względów nie byłem wstanie zrealizować moich marzeń. Pozostało mi latanie jako pasażer. Chociaż czy na pewno?

Skoro nie mogę zostać zawodowym pilotem w rzeczywistości, przeniosłem się do świata wirtualnego. I powiem Wam, warto! Dzisiejsze symulatory lotnicze są coraz bardziej realistyczne. Oprócz samego latania, uruchamiania samolotów, czy przygotowywania planu lotu, można dodatkowo, dzięki aktywnych działaniach społeczności, komunikować się z kontrolerami ruchu lotniczego i poczuć jak prawdziwy pilot w prawdziwym świecie.

Postanowiłem podzielić się z Wami moją wiedzą na temat symulatorów lotniczych dostępnych na rynku i zainspirować do rozpoczęcia zabawy, która przeniesie Was w inny wymiar rozrywki. Mnie latanie na symulatorach niesamowicie relaksuje. Im bardziej zagłębiam się w tematy lotnictwa, tym bardziej wiem, że zostanę z tą tematyką na dłużej.

Zachęcam do lektury. Moje poradniki postaram się skroić tak, aby były jak najbardziej zrozumiałe z punktu widzenia początkującego pilota. Sam wiem, jak ciężko było zacząć tą niesamowitą przygodę. Ale jak już zrozumiesz podstawy, zostaniesz na dłużej!


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.